אודות הצוות

דוקטור זיו דרור - רופא בכיר

קצת על עצמי
את התחום המתפתח של רפואה היפרברית הכרתי עוד במהלך לימודי הרפואה בבאר שבע. בזמנו הטיפול נחשב כפורץ דרך ברפואה וגרם בי סקרנות ומשיכה רבה לתחום.
את הכשרתי כמטפל בכיר ברפואה היפרברית, תא לחץ, התחלתי בשנת 2013 במהלך שירותי הצבאי בחיל הים במכון לרפואה ימית, מר"י. במהלך ההכשרה עבדתי בארבעה סוגים שונים של תאי לחץ מרובי משתתפים, וטיפלתי במאות מטופלים במגוון רחב של מחלות כולל חולים מורדמים ומונשמים בתאים מותאמים לתנאי טיפול נמרץ.
בשנתיים האחרונות מאז שחרורי מצה"ל המשכתי לעסוק ולחקור את תחום הרפואה ההיפרברית בחמצן, וכיום אני עובד כרופא בכיר לטיפול בחמצן היפרברי במרכז לרפואה טבעית. בעבודתי אני חשוף לקשת רחבה של חולים מתחומים שונים- נוירולוגיה, אורתופדיה, פסיכיאטריה, כלי דם, ראומטולוגיה, רפואת ילדים ועוד, אך עיקר המאמץ מתרכז בחולי סכרת, פיברומיאלגיה, ילדים על הספקטרום האוטיסטי, פוסט טראומה ודיכאון. התוצאות והתגובות מהמטופלים מרשימות עם שיפור משמעותי באיכות החיים , ולעיתים העלמות מלאה של הסימפטומים. כך שאם מישהו סובל ממצב רפואי אני ממליץ בחום לבדוק האם הרפואה ההיפרברית מציעה פתרון למצבו, וכמובן אני אשמח לעזור.

טיפול בתא לחץ
דניאל פלד - מייסד ומנכ״ל פראנה

בראשית 2015 דניאל פלד חקר טיפולים ודרכים להגיע למצב הפיזיולוגי והתודעתי הטבעי והטוב ביותר.
כך קרה שלאחר מספר שנים בהם התנסה במדעי התזונה, לימודי מטאפיזיקה ומדיטציות,
שמע דניאל על הטיפול בתא לחץ, טיפול בעל סגולות מרפאות ומעצימות בהיבטים פיזיולוגים ומנטליים.
לאחר זמן מה וביחד עם דוקטור דרור זיו הוקמה פראנה בראשון לציון בה משולבים טיפולים קונבציונאלים אלטרנטיבים כמו הטיפול בתא לחץ בזמן אמבטיית צלילים מרפאים.
נגינה חיה המנוגנת על ידי עומרי גרינשפיין, מוסיקאי מדיטטיבי המנגן על פאנטם, תופים אינדיאנים וקערות טיבטיות.
כיום את המרפאה הראשית תמצאו בראשון לציון, את המרכז האונקולוגי היפרברי במגדל ויצמן שבאיכילוב ונקודות נוספות מהצפון ועד הדרום, מטפלים באהבה ובמסירות מאות לקוחות.

טיפול בתא לחץ
עמרי גרינשפן - סאונד הילינג ועיסוי רפואי, EMS
טיפול בתא לחץ

מגיל צעיר עסקתי בספורט וכל מה שקשור לתזונה ואורח חיים בריא היה חלק משגרת חיי מילדות.
כשהתגייסתי לצבא הבנתי באופן יותר ברור שחלק מהייעוד שלי הוא לטפל ולעזור לאנשים להרפא אז בחרתי להיות חובש ולאחר מכן חוג"ד.

לאחר הצבא המשכתי ללמוד את תחום האימון הגופני דרך וינגייט ובשלב מאוחר יותר גם רפואה משלימה ואם להיות מדוייק יותר עיסוי מערבי עם דגש על אבחון אורטופדי ועיסוי רפואי במכללת רידמן.

לפני עשור בערך גיליתי את עולם הנגינה והפאנטם המופלא, בהמשך לאחר התמקצעות על הכלי ועוד כלי נגינה אחרים, הופעות לבד ועם הרכבים שונים ומגוונים ולימוד אחרים הגעתי לפראנה, פה בקליניקה אני משתמש במגוון הכישורים שרכשתי לאורך חיי והכל עובד בסינרגיה מושלמת ע"מ לעזור ללקוחותינו לקבל את התמורה הגבוהה ביותר שניתן דרך שיטות הטיפול המגוונות שאנו מציעים.

טיפול בתא לחץ
ניתאי זגורי - סמנכ״ל שיווק ופיתוח עסקי

בן 34 , גדלתי כל חיי בסביבה מגוונת ויחודית שלימדה אותי המון על אינטראקציה בין אישית ועל עולם העסקים. נולדתי בצרפת, גדלתי עד גיל 6 באפריקה ולאחר שירותי בתור קצין קרבי בגבעתי ומסע של כמעט שנה בדרום אמריקה גם יצא לי לחוות תקופת התנדבות בארצות הברית דרך הסוכנות היהודית. בהמשך חיי המקצועים לצד עבודות בחברות גדולות כמו סלקום , סמסונג , והילטון עבודתי לקחה אותי גם למחוזות יותר רחוקים ומגורים במשך 4 שנים באיים הקריבים ובדנמרק. הדינמיקות האלו עיצבו את חיי הבוגרים ולאחר 3 שנים בלימודי יחסים בינלאומיים ומדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן גיליתי שאני מסוגל להפיק תוצאות מדהימות על ידי חיבור בין אישי ברמה העסקית הגבוהה ביותר אם זה מגיע מעולם המכירות, שימור הלקוחות , שיווק ושיתופי הפעולה האסטרטגים. גיליתי את פראנה במקרה בתור לקוח לפני כמעט שנה ומאז אני מאמין שמצאתי חברה שחייה ונושמת בריאות , בצורה הרמונית ונכונה ואני שמח שיש לי את הזכות להיות מעורב בתהליך עיצובה וגדילתה של החברה שמצליחה להביא תוצאות מדהימות יום יום.

טיפול בתא לחץ